Telefon: 795 422 339
kontakt@klinikachirurgiireki.pl

Cennik

Dr Sebastian Witkowski

W związku z zagorożeniem epidemiologicznym w trosce o Państwa wprowadzam możliwość bezpłatnych zdalnych kwalifikacji do operacji oraz kontroli pooperacyjnych. Obecnie planowe zabiegi operacyjne odbywają się normalnie.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 795 422 339

Cennik

Konsultacja – 180zł  *
Konsultacja pooperacyjna – 180zł 150zł *

Konsultacja plus badanie USG – 260zł *
Konsultacja plus badanie USG dwóch obszarów – 400zł*


* – Uwaga ceny obowiązują w przypadku rezerwacji telefonicznej pod powyższym numerem telefonu. W przypadku rezerwacji online przez kalendarz obowiązuję dodatkowa opłata w wysokości 20 złotych. 

Zapraszam do zapoznania się z cennikiem zabiegów. Uwaga, nie wykonuje zabiegów w ambulatorium oraz na salach zabiegowych. Dzięki bezpośredniej współpracy z nowoczesną kliniką Novumed mogę Państwu zaproponować bardzo konkurencyjne ceny operacji. Zabiegi przeze mnie wykonywane są w Szpitalu na w pełni wyposażonej sali operacyjnej z udziałem lekarza specjalisty anestezjologii i intensywnej terapii oraz dyplomowaną pielęgniarką anestetyczną dbającymi o bezbólowy oraz bezstresowy przebieg operacji. Dwoma instrumentariuszkami z wieloletnim doświadczeniem dbającymi o najwyższą jakość przygotowanego do operacji sprzętu. Panią salową dbającą o czystość sali. Po powrocie na Oddział może Państwo odpocząć na kamralnej nowoczesnej sali z elektrycznie regulowanymi łóżkami oraz telewizją i dostępem do WIFI. Po kilku godzinach od operacji można wrócić do domu. Oddział dysponuje całobową opieką pielęgniarską oraz lekarską. Przed porównanie oferty innych Klinik proszę sprawdzić czy powyższe standardy są spełnione.


Poniżej aktualne promocje zabiegów operacyjnych:

FORMY PŁATNOŚCI

Za zabieg operacyjny opłatę należy wnieść najpóźniej 48 godzin przed wyznaczonym terminem na poniższy numer konta. Wpisując w tytule imię, nazwisko, rodzaj zabiegu oraz operowaną stronę. Proszę nie dokonywać wpłat przed wizytą kwalifikacyjną.

Sebastian Witkowski 
PKO BP  
62 1020 3219 0000 9102 0043 9455

ZASTANAWIASZ SIĘ KTÓRĄ KLINIKĘ WYBRAĆ?

CO MNIE WYRÓŻNIA
Call Now Button